Msze święte w tygodniu o godzinie 19.00. Od przyszłego tygodnia msze święte w niedziele o godzinie 8.00, 9.30, 11.00, 19.00 i 20.30 – cicha, recytowana.
Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty o godzinie 18.00 – w tym czasie również SPOWIEDŹ ŚWIĘTA.
W poniedziałek i wtorek ostanie nabożeństwo czerwcowe o godzinie 18.30. W niedzielę nie ma nabożeństwa.
W środę o godzinie 18.30 nowenna do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych. Prośby można napisać na kartkach i wrzucić je do skrzynki przy ołtarzu św. Jana Pawła II.
W poniedziałek uroczystość świętych Piotra i Pawła, a w piątek św. Tomasza. 1 lipca przypada wspomnienie Krwi Chrystusa. Zachęcam do odmawiania litanii w tym miesiącu do Krwi Chrystusa.
Od 4 lipca do 6 lipca w naszej parafii będzie trwało TRIDUUM MARYJNE związane
z ODPUSTEM w naszej parafii. Poprowadzi je w tym roku Koinonia Jan Chrzciciel
z Błotnicy. W sobotę 4 lipca od 18.00 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi, a po niej Eucharystia z kazaniem. W niedzielę 5 lipca kazanie odpustowe na każdej Mszy świętej. O godzinie 16.00 zapraszamy wszystkie dzieci z rodzinami na plac przed kościół: będą gry, zabawy, popcorn, wata cukrowa i wspólne uwielbianie Boga. W poniedziałek 6 lipca o godzinie 18.00 wspólna modlitwa, a w czasie Mszy świętej o 19.00 zostanie udzielony SAKRMANET NAMASZCZENIA CHORYCH.
W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek zostaną odprawione dwie Msze święte: o 9.00 i 19.00. Jednocześnie w piątek w naszej diecezji odbywają się święcenia biskupie ks. Wacława Grądalskiego. Dlatego bardzo proszę, aby ze spowiedzi pierwszopiętrowej korzystać w czwartek i sobotę, bo w piątek mogę przyjechać na samą Mszę świętą. W czwartek usiądę do konfesjonału już o 17.00 i będę spowiadał jeśli będzie potrzeba i po Mszy świętej. Bardzo proszę o zrozumienie tej sytuacji, gdyż jestem tutaj sam, a nie chce pozostawić wiernych bez spowiedzi.
Budujemy w podwórku dom rekolekcyjny. Mamy przygotowanych 11 pokoi na 22 osoby. Dzisiaj można wejść do tego domu po Mszy świętej i zobaczyć na jakim jesteśmy etapie. Dlatego z całego serca prosimy was o pomoc. Nasza parafia liczy 500 osób. Do kościoła przychodzi 117 osób. Nie jesteśmy w stanie sami tego wybudować. Dlatego można złożyć ofiarę w formie cegiełki w naszym drewnianym domu obok kościoła, gdzie otrzymamy wybraną przez siebie pamiątkę. Można też zabrać ze sobą folder, który opowiada o naszej parafii, o cudownym obrazie Matki Bożej, a z tyłu widnieje numer konta. Już teraz dziękuje za każdą pomoc. Marzy się nam w niedługim czasie otworzenie chociaż dolnej części tego domu.
